Realizacja zamówień


Składanie zamówienia
zapytanie
Zapytania i zamówienia możesz składać w każdej, wygodnej dla Ciebie formie, przez telefon, mailem lub osobiście. Odpowiemy najszybciej jak to jest możliwe w zależności od stopnia złożoności tematu, w większości tematów odpowiadamy w tym samym dniu roboczym, najpóźniej w ciągu 24 godzin.
W celu zapewnienia sprawnej realizacji Twojego zamówienia prosimy o podanie:
 • daty i godziny dostawy
 • miejsca dostawy
 • wielkości dostawy
 • innych informacji mających wpływ na rodzaj dostarczanej mieszanki betonowej lub na organizację dostawy

 • Realizacja zamówienia
  zaakceptowane
  Przyjęte do realizacji zamówienia realizujemy w dostosowaniu do potrzeb odbiorcy, w tym samym dniu lub kolejnym. Można oczywiście z wyprzedzeniem zamówić beton na dowolnie wybrany dzień.

  Sposoby płatności
  portfel
  Zapłata za zakupiony beton dokonywana jest przelewem bankowym, gotówką w biurze lub za pobraniem na budowie.

  Gwarancja jakości
  deklaracja zgodności
  Do każdej dostawy dołączamy dokument wydania potwierdzający klasę i ilość dostarczonego betonu. Każdy dokument wydania zawiera Deklarację Zgodności z Normą PN-EN 206. Na życzenie wystawiamy deklaracje na oddzielnym dokumencie.


  Kontakt:
  beton@beton-goleniow.pl
  tel. 091 402 13 30

  PIOTR STANKIEWICZ
  tel. kom. 668 431 308

  BEATA MATYNIA
  tel. kom. 668 840 202
  Niniejsza witryna internetowa stosuje ciasteczka do dokonywania analiz. Jeśli korzystają Państwo z naszej witryny internetowej, to wychodzimy z założenia, że wyrażają Państwo zgodę na takie zastosowanie. Raz wyrażoną zgodę na zapisywanie ciasteczek można w każdej chwili cofnąć przez usunięcie ciasteczka. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na legalność przetwarzania dokonywanego na podstawie tej zgody do czasu jej cofnięcia.