Produkcja mas bitumicznych

Jesteśmy producentem szerokiej gamy wysokogatunkowych mieszanek mineralno-asfaltowych. Nasza Wytwórnia Mas Bitumicznych BENNINGHOVEN CONCEPT TBA 240 U-C o wydajności 240 t/h jest w pełni zautomatyzowana i wyposażona w instalację dozowania destruktu.

Produkujemy mieszanki do warstw podbudowy, wiążących i ścieralnych, na wszystkie kategorie ruchu. Do produkcji używamy wyłącznie certyfikowanych bądź atestowanych surowców/materiałów, a nasze wyroby spełniają wszystkie wymagania aktualnych norm europejskich oraz odpowiednich dokumentów technicznych.

Wytwarzamy betony asfaltowe zgodne z PN-EN 13108-1 do zastosowania do warstw podbudowy, wiążących i ścieralnych oraz mieszanki mastyksowo-grysowe SMA do warstw ścieralnych, na kategorie ruchu od KR 1 do KR 7, na asfaltach zarówno drogowych jak i modyfikowanych (w zależności od wymagań).

Jakość naszych produktów potwierdzony jest dzięki obowiązującemu systemowi Zakładowej Kontroli Produkcji, cert. nr 2311-CPR-257 wydany przez Europejską Jednostkę Notyfikowaną nr 2311 (akredytacja w zakresie certyfikowania wyrobów nr AP 157) – Instytut Materiałów Budowlanych i Technologii Betonu.

Zatrudniamy wyspecjalizowany personel, który służy pomocą podczas doboru odpowiednich mieszanek mineralno-asfaltowej – tak aby spełniały wymagania dokumentów technicznych (specyfikacji technicznych).

Firma posiada własną flotę samochodową, pozwalającą dostarczyć produkt do miejsca wbudowania bez pogorszenia jego właściwości w trakcie transportu.

Lokalizacja Wytwórni w Goleniowskim Parku Przemysłowym, przy drodze krajowej nr 3 i 6 (Szczecin-Gdańsk – Świnoujście) jest dodatkowym atutem.


Kontakt:
beton@beton-goleniow.pl
tel. 091 402 13 30

PIOTR STANKIEWICZ
tel. kom. 668 431 308

BEATA MATYNIA
tel. kom. 668 840 202
Niniejsza witryna internetowa stosuje ciasteczka do dokonywania analiz. Jeśli korzystają Państwo z naszej witryny internetowej, to wychodzimy z założenia, że wyrażają Państwo zgodę na takie zastosowanie. Raz wyrażoną zgodę na zapisywanie ciasteczek można w każdej chwili cofnąć przez usunięcie ciasteczka. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na legalność przetwarzania dokonywanego na podstawie tej zgody do czasu jej cofnięcia.